Serwisant urządzeń GPS (m/k)

Budimex SA

Pruszków, mazowieckie

Budimex SA

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji.
  • Kompleksowe wyposażenie BHP.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover na terenie całej Polski.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja urządzeń monitorowania pojazdów GPS.
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Serwisowanie zainstalowanych urządzeń.
  • Konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane.
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.
  • Uzupełnianie dokumentacji oraz raportowanie pracy.
  • Inwentaryzacja urządzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w instalacji urządzeń alarmowych lub GPS.
  • Wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej (pojazdów ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych).
  • Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).
  • Dyspozycyjność do odbywania okazjonalnych delegacji służbowych.
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie.
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Doświadczenie w lutowaniu mikro-instalacji elektrycznej 12/24V.
  • Biegła obsługa elektroniki użytkowej.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Wykształcenie zawodowe w kierunku elektrycznym.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA