Ślusarz Maszynowy 14.67 € brutto / godz. + Dieta 8.50 € netto / godz. Pracy - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - ŚLUSARZ MASZYNOWY -  NIEMCY.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni SLUSARZY MASZYNOWYCH.
Zatrudnienie   od  Wrzesień , Pazdziernik  i   w Kolejnych  Miesiącach 2024.
Pracodawca  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

STANOWISKO  PRACY  WARSZTATY  SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE.

STAWKA 14.67 € brutto / godz. + DIETA  8.50 € netto / godz. Pracy.
Zakwaterowanie organizuje  Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.
Koszt  Zakwaterowania -  Pokój Jednoosobowy  =  500 € / m-c.

Pracownik za każde 100 km otrzymuje stawkę godzinowa brutto licząc
od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy oraz przy zmianie z budowy do budowy.
Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze  Pracownik  otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy
 o przesyłanie  aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej..

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji   Służymy  Doradztwem i Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
Montaż Elementów na podstawie Planów i Rysunków Technicznych.
Obsługa Maszyn Ślusarskich. Skladanie czesci Maszyn  + Naprawa Maszyn.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie w Pracach Ślusarskich min. 2 LATA.

Znajomość jez. niemieckiego podstawy w Rozmowie i Rozumieniu Poleceń.
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Własne auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu - Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.
ale nie jest to Warunek Konieczny do Zatrudnienia Pracownika.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis