ŚLUSARZ / MONTER 16.50 € netto / godz. + Opłacony Pensjonat - Niemiecka Umowa.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - ŚLUSARZ  MASZYNOWY  lub MONTER KONSTRUKCJI  - NIEMCY.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Zatrudnienie   od   Wrzesień  , Pazdziernik    i w Kolejnych Miesiącach 2024.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni
SLUSARZY  MASZYNOWYCH  i  ŚLUSARZY / MONTERÓW  KONSTRUKCJI.
Pracodawca   Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie  na Niemiecka Umowę o Prace.

STANOWISKO PRACY  WARSZTATY SLUSARSKIE, HALE PRODUKCYJNE ,  BUDOWY.

OPCJA  NR. 1
STAWKA  14 € - 15 € brutto / godz. + DIETA 8 €  - 9 €  netto / godz. Pracy.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca. Pracownik opłaca Kwaterę.
Pracownik   za każde 100 km  otrzymuje stawkę godzinowa  brutto licząc
od adresu zameldowania w Polsce do miejsca pracy  oraz przy zmianie  z budowy do budowy.
Za zakupione nowe Ubrania Robocze + Buty Robocze Pracownik otrzymuje Zwrot Kosztów Zakupów.

OPCJA NR. 2
STAWKA 16.50 €  € netto / godz.
Pracodawca Organizuje  i  Opłaca w 100 %  dla Pracowników Zakwaterowanie.
Dla Pracowników Zakwaterowanie Bezpłatne.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
prosimy o przesyłanie CV w wersji polskiej lub  niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem  i  Pomocą.

Wymagania

ZADANIA  w  ZALEŻNOŚCI  OD  PROJEKTÓW.
Montaż Konstrukcji Stalowych.
Montaż  Elementów na podstawie Planów i  Rysunków Technicznych.
Obsługa Maszyn Ślusarskich.
Wykonywanie  Napraw  i  Prac Konserwacyjnych Maszyn Budowlanych
Urzadzen Hydraulicznych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  w Pracach Ślusarskich  min. 2 LATA.
Znajomość  jez. niemieckiego  podstawy w Rozmowie i Rozumieniu Poleceń.
Zawód branżowy nie jest wymagany.

Własne auto do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  - Firma nie ma AUT SŁUZBOWYCH.
ale nie jest to Warunek Konieczny do Zatrudnienia Pracownika.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis