Opis stanowiska pracy

 miejsce pracy: Esbjerg, Dania

zakres obowiązków:
Praca w warsztacie, spawanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych oraz rur

Oferujemy:
duńska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie : od 189,87 DKK/godzinę brutto - zmiana dzienna, 232 DKK/godzinę brutto zmiana nocna
możlliwość pracy do 60 godzin tygodniowo
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie
Rotacja 4 tygodnie pracy/2 tygodnie wolnego

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku oraz ważny certyfikat na adres mailowy:

W temat wiadomości prosimy wpisać: Spawacz Dania

Wymagania

podbity i aktualny certyfikat 135, 136 lub 138 oraz zdanie próbki spawalniczej
3 letnie doświadczenie zawodowe jako spawacz
umiejętność czytania rysunków technicznych,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna