Spawacz MIG 131 - spawanie aluminium - 130km od granicy - 16-19€ netto

luckywork personalservice GmbH

Bautzen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w miejscowosci Großenhein poszukujemy doswiadczonych spawaczy MIG 131.
Klient zajmuje sie produkcja transportowych wozkow magazynowych.
Spawanie aluminium.

Oferujemy:
• Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
• Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
• Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco
• Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres
• Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Oplacony pokoj jednoosobowy - 16€ netto

Z wlasnym zakwaterowaniem 19€ netto.

Wymagania

Wymagamy:

-doswiadczenia w spawaniu aluminium metoda MIG 131

-znajomosc rysunku

-wlasne auto bedzie dodatkowa zaleta (nie jest wymagane)

-podstawowa komunikacja w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą agencją pośrednictwa pracy w branży budowlanej i instal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
16€ netto + Kwatera + dodatki swiateczne i wakacyjne - brak ZeitKonta
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji
Szybkie aplikowanie