SPAWACZ MIG/MAG, POMOCNIK SPAWACZA - ŚLUSARZA

DK-Container Dawid Granitza

Leśniów Wielki, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0923

Obowiązki:

spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG, wykonywanie wszelkich prac ślusarskich (gwintowanie, szlifowanie, wiercenie, gięcie
(umowa zlecenie na okresie próbnym,
poźniej umowa o pracę - wówczas wynagrodzenie 5500 - 7600 zł brutto)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • czytanie rysunku technicznego, aktualny certyfikat spawacza, doświadczenie w pracach spawalniczo-ślusarskich

Miejsce pracy: 66-016 Leśniów Wielki 64D, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy