Spawacz/monter 141 - elementy maszyn CNC | nadgodziny 700 euro

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, Nijkerk , zagranica

Miejsce pracy: Holandia, Nijkerk

Opis stanowiska:

  • Spawanie metodą 141 elementów maszyn CNC ze stali nierdzewnej,
  • Grubości materiałów od 1mm-5mm
  • Wykonywanie prac monterskich na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą 141,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym,
  • Możliwość podjęcia pracy bez prawa jazdy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka za 40h pracy wynosi 560 euro netto (kwota po wszystkich odtrąceniach). Przy nadgodzinach, można uzyskać nawet ponad 700 euro netto tygodniowo! Wypłaty trafiają na Twoje konto co tydzień.
  • Indywidualne podejście: nasze relacje z klientami są długofalowe, znamy nasze firmy i rozwijamy się razem! Dlatego jeśli zależy ci na pracy na dłuższy okres, trafiłeś w dobre miejsce! Dostosujemy dla Ciebie datę wyjazdu oraz przygotujemy niezbędne dokumenty. Potrzebujesz wsparcia w organizacji transportu? Nie ma problemu, pomożemy ci zorganizować wyjazd spod wskazanego adresu.
  • Profesjonalne wsparcie: Od momentu zaaplikowania, po przyjazd na miejsce do Holandii, możesz liczyć na nasze wsparcie. Koordynatorzy pomagają w kwestiach administracyjnych oraz związanych z pobytem na naszych kwaterach. Pierwszego dnia pracy również są razem z Tobą u naszego klienta.
  • Zakwaterowanie i wyposażenie: zapewniamy pokoje jednoosobowe w pełni wyposażonych domach lub mieszkaniach z dostępem do WiFi, zgodnie z certyfikatem SNF. Nasze kwatery znajdują się w niedalekiej odległości od firmy, dlatego na Twoją prośbę, możemy udostępnić ci rower elektryczny. Dojeżdżając własnym samochodem, wypłacamy ‘kilometrówkę'. Do dyspozycji mamy również samochody służbowe.
  • Pierwszego dnia przyjazdu znajdziesz w swoim pokoju również odzież roboczą, buty oraz maskę spawalniczą. Nie martw się kosztami, to zostaje po naszej stronie!
  • Ubezpieczenie: Każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem zdrowotnym, które zapewnia dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej.
  • Wszystkie potrzebne dokumenty znajdziesz na swoim profilu w aplikacji Covebo, którą udostępniamy każdemu pracownikowi.
  • Równowaga pomiędzy życiem prywatnym a pracą: Nijkerk, w którym mieści się siedziba naszego klienta, posiada rozwiniętą infrastrukturę transportową, dostęp do różnorodnych sklepów oraz opieki medycznej. Dla osób ceniących swój czas wolny, oferujemy 27 dni urlopowych w roku oraz możliwość pracy w rotacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)"