Spawacz Niemcy, bez jęz. niemieckiego i aktualnych certyfikatów, praca od zaraz

HR Work Force Sp. z o.o.

50-155 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

·         Spawanie  z góry do dołu i w pozycji podolnej

·         Spawanie blach o grubości od 2,5 do 6 mm

·         Spawanie całych kontenerów do recyklingu

·         Spawanie stali czarnej

·         Prace ślusarskie tj. cięcie, gięcie i wiercenie blach

Wymagania

·         Doświadczenie w pracach spawalniczych, ślusarskich

·         Własne auto do wyjazdu

·         Nie wymagamy znajomości jęz. niemieckiego!

·         Nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych!

·         Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

·         Umowę o pracę tymczasową

·         Stawka godzinowa: 18,5 € brutto/h + dodatki

Dodatki:

+25% za godziny nadliczbowe

·         Praca w systemie 1– zmianowym

·         Darmowe zakwaterowanie, pokój 1-osobowy, 5 km od miejsca pracy

·         Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

·         Zwrot kosztów pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15 000PLN - 18 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji