Opis stanowiska pracy

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca odbywa się w hali produkcyjnej i jest na pełny etat 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym, ok. 160 do 180 godz. miesięcznie.

Główne zadania:

Spawanie metodą MIG / MAG/TIG.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto: od 15 do 17 euro (w zależności od kwalifikacji).
Miesięczne wynagrodzenie netto od 2400 do 2800 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Spawacz Niemcy"

Wymagania

 Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz / spawacz.
Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz MIG MAG TIG.
Uprawnienia spawalnicze na metodę MIG i MAG lub TIG.
podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna