Specialty Leasing Specialist / Specjalista ds. Wynajmu Specjalnego - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego inwestora i właściciela wysokiej klasy centrów handlowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specialty Leasing Specialist / Specjalista ds. Wynajmu Specjalnego.

Specialty Leasing Specialist / Specjalista ds. Wynajmu SpecjalnegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wynajmowanie powierzchni wspólnych galerii zgodnie z opracowanym budżetem i założoną strategią
  • Wynajmowanie powierzchni reklamowych galerii najemcom i podmiotom zewnętrznym
  • Administrowanie wynajmem specjalnym
  • Inicjowanie i wdrażanie działań aktywizujących przestrzenie galerii
  • Współpracowanie z Działem Marketingu w organizacji działań promocyjnych galerii oraz podmiotów zewnętrznych
  • Realizacja innych zadań administracyjnych powierzonych przez Pracodawcę

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze komercjalizacji obiektów handlowych lub w sprzedaży powierzchni reklamowych
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość jez. angielskiego
  • Silne umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe.
  • Samodzielność oraz nastawienie na cel

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w renomowanej firmie i w międzynarodowych strukturach
  • Profesjonalne i wspierające środowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet benefitów
  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.