SPECJALISTA DO PRODUKCJI UMYWALEK, BLATÓW I MEBLI (NR 2760)

blaty.eu Stelter Karolina

Goncarzewy, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2760

Obowiązki:

- wykonywanie umywalek, blatów i szafek zgodnie z projektem
- obróbka płyt kompozytowych (cięcie, frezowanie, klejenie, szlifowanie)
- montaż blatów u klienta.

OFERUJEMY:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- jednozmianowy system pracy (7-15),
- możliwość korzystania z benefit system (multisport) oraz pakietu medycznego,
- partycypacja w kosztach dojazdu
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po miesiecznym okresie wdrożeniowym
- wynagrodzenie podstawowe od 5400zł brutto w zależności od doświadczenia, do ustalenia z pracodawcą

Miejsce pracy: 86-014 Goncarzewy 1a (15km od Bydgoszczy, 13km od Nakła)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania konieczne:wykształcenie: średnie technicznezdolności manualneumiejętność używania elektronarzędzi (szlifierka, frezarka)dobra organizacja pracy,precyzja i dokładność wykonywania powierzonych zadań, sumienność,chęć rozwoju,mile widziana umiejętność obsługi CNC Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i chętnych do nauki. Zapewniamy szkolenie oraz czas na wdrożenie się do pracy na nowym stanowisku. Zależy nam na kandydatach, którzy szukają długiej i stabilnej współpracy.Poszukujemy również pomocników do ww. stanowiska.

Miejsce pracy: 86-014 Goncarzewy 1a, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: e-mail: poczta@blaty.eulubkontakt tel. 601-229-038

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy