SPECJALISTA DS EWIDENCJI I RAPORTOWANIA

FIRMA RBS MEDIA SP. Z O.O.

Mielec, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1724

Obowiązki:

- weryfikacja danych zebranych w terenie w dedykowanych systemach informatycznych,
- współpraca z ekipami terenowymi w zakresie zbierania danych z przeglądów,
- przygotowywanie raportów i zestawień,
- sporządzanie protokołów pokontrolnych,
- prowadzenie archiwum Książek Obiektów Budowlanych,
- pomoc przy wdrażaniu, obsłudze i aktualizacji aplikacji wykorzystywanych w projekcie,
- pomoc w przygotowaniu harmonogramów prac przeglądowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • analiza danych za pomocą Microsoft Excel
  • Microsoft Excel poziom średnio zaawansowany
  • obsługa programu MS Office

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : skrupulatność i dobra organizacja pracy, komunikatywność.[Umiejętność 1] : orientacja przestrzenna i umiejętność pracy z mapą,

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą pod nr tel. 603522312 lub przesłanie CV na adres: rekrutacja@rbsmedia.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja