Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT 1WJO.
  • Obsługa Microsoft Office.
  • Samodzielność.
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w systemie II zmianowym. (6-14; 14-22)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników
  • Realną możliwość rozwoju w organizacji.
  • Profesjonalne narzędzia pracy.
  • Szkolenia.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę
  • Opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, przedszkole przy zakładzie, organizowane konkursy, siłownia)
  • Duży parking przed firmą
  • Bezpłatny dojazd pracowników (Wrocław, Oława)
  • Program poleceń pracowniczych - 1500 zł
  • możliwość zatrudnienia na stałe u Klienta

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości