Specjalista ds. kadr i płac

Sedulus Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska

  • Obsługa płacowo-kadrowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń
  • Obliczanie zasiłków chorobowych
  • Sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PFRON, US
  • Obsługa zajęć komorniczych

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość programu Płatnik, Enova oraz pakiet MS Office
  • Znajomość przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, ubezpieczeń, podatków dochodowych

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość podania oczekiwań finansowych)
  • Pewne i długotrwałe zatrudnienie, zapewniające stabilność finansową
  • Różnorodność zadań i projekty, które dają szansę na wykorzystanie różnych umiejętności
  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.