SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

2x3 Spóła Akcyjna

Krzęcin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0620

Obowiązki:

• Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej,
• Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy),
• Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
• Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
• Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,PFRON,
• Kontrola i rozliczanie czasu pracy,
• Bieżąca współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,PFRON,GUS),
• Przygotowywanie zaświadczeń płacowo-kadrowych,
• Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących danych kadrowo – płacowych,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA
  • kurs: specjalista ds. kadr
  • kurs kadry i płace

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie kierunkowe,• Minimum 2 lata doświadczenia w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej,• Bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,• Praktyczna znajomość programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),• Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Optima,

Miejsce pracy: Słoneczna 3, 73-231 Krzęcin, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy