SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

INSTAL - LUBLIN S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN S.A. wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal jest jedną z firm instalacyjnych w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

OPIS STANOWISKA:

  • Naliczanie i sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej
  • Ewidencja absencji pracowników (urlopy, zwolnienia lekarskie)
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, zestawień GUS, PFRON
  • Zakładanie i prowadzenia akt osobowych zgodnie z ustawą
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • Współpraca z działem księgowości

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Co najmniej 1 roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy
  • Praktyczna i teoretyczna znajomość prawa pracy i prawa podatkowego
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programów kadrowo - płacowych, Płatnik oraz Excel
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Obowiązkowość, dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja