Specjalista ds. koordynacji asortymentu zdalnie

ipracujzdalnie.pl

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i kontrola przestrzegania harmonogramu wprowadzania danych systemowych (weryfikacja zamówień, opracowywanie podsumowań sprzedażowych, sporządzanie raportów dostaw, zamówień, sprzedaży oraz zmian cen detalicznych i hurtowych)
  • Zapewnienie poprawności danych pomiędzy systemami
  • Współpraca pomiędzy działami w celu utrzymania poprawności danych
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności procesów zarzadzania asortymentem
  • Zarządzanie i monitorowanie rotacji wycofanych produktów w sklepach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania

Wymagania:

  • Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Komunikatywność – swobodne porozumiewanie się (kontakty z innymi działami i współpracownikami)
  • Odpowiedzialność.
  • Cierpliwość, skrupulatność, dokładność.
  • Zdolności organizacyjne
  • Minimum średniozaawansowany poziom obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG.
  • Znajomość programu SAP

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta