specjalista ds. marketingu z elementami grafiki - RZESZÓW

ipracujzdalnie.pl

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Szukamy do naszego zespołu  specjalisty ds. marketingu z elementami grafiki dla potrzeb mediów.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i realizacja strategii marketingowych wspierających nasze wydarzenia.
• Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii marketingowych (plakaty, ulotki, banery internetowe).
• Zarządzanie treściami na stronach internetowych oraz w mediach społecznościowych.
• Współpraca z zespołem ds. organizacji wydarzeń przy promocji i komunikacji z uczestnikami.
• Monitorowanie i analiza wyników kampanii marketingowych oraz przygotowywanie raportów.
• Udział w wydarzeniach (targi pracy, kongresy).

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, komunikacja, grafika).
• Minimum 1-2 lata doświadczenia w marketingu, w tym staże lub praktyki.
• Znajomość narzędzi marketingowych (Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads).
• Umiejętność pracy z narzędziami graficznymi (np. Canva, Adobe Photoshop, Figma) poparte portfolio.
• Umiejętność tworzenia filmów promocyjnych i ich obróbki na potrzeby social mediów.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - potrzebne przy pozyskiwaniu partnerów, sponsorów, tworzeniu społeczności etc.
• Kreatywność i umiejętność tworzenia angażujących treści.
• Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej.
• Znajomość specyfiki pracy z osobami z niepełnosprawnościami będzie dużym atutem.
• Gotowość do uczestnictwa w wydarzeniach branżowych.
• Elastyczność i wszechstronność w wykonywaniu zadań - umiejętność szybkiego dostosowywania się do różnych ról i obowiązków w zależności od bieżących potrzeb.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży marketingu i organizacji wydarzeń.
• Przyjazną atmosferę i współpracę z kreatywnym zespołem.
• Pracę stacjonarną w centrum Rzeszowa

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy