Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka niemieckiego.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckimMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Rejestrowanie i wprowadzanie zamówień do systemu.
  • Obsługa zapytań technicznych oraz ofertowych.
  • Rozwiązywanie rozbieżności w zamówieniach z zagranicznymi partnerami handlowymi.
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych zleceń
  • Odpowiedzialność za zgodność obsługi zapytań z ustalonym procesem.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2 (kontakt z klientem telefoniczny i mailowy).
  • Chęć pracy w środowisku technicznym.
  • Skrupulatność, precyzja oraz zdolności techniczne.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Przejrzysty system premiowania oparty na konkretnych wskaźnikach.
  • Bezpłatną prywatną opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie na życie.
  • Bony lunchowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.