Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.
Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckimMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta poprzez telefon i wiadomości.
  • Opracowywanie klarownych instrukcji usługowych, aby ułatwić klientom korzystanie z naszych rozwiązań.
  • Koordynowanie procesu zmiany dostawców usług internetowych, dbając o płynność i brak zakłóceń dla klienta.
  • Współpraca z klientami w celu omówienia proponowanych zmian i zapewnienia wspólnego zrozumienia.
  • Adaptacja i wdrażanie zmian w systemie zgodnie z aktualnymi potrzebami klientów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2+/C1.
  • Silna orientacja na klienta i chęć dostarczania najwyższej jakości obsługi.
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Elastyczność w zakresie pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Program Wsparcia Pracowników z dostępem do pomocy psychologicznej dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dodatkowy dzień wolny na działalność wolontariacką według własnych zainteresowań.
  • Premie uzależnione od osiąganych wyników.
  • Wsparcie w procesie relokacji, jeśli jest to konieczne.
  • Udział w Grupach Pracowniczych, sprzyjających integracji i rozwojowi w przyjaznym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i objęcia roli Trenera Wewnętrznego.
  • Kompleksową opiekę medyczną w LuxMed oraz grupowe ubezpieczenie w Generali.
  • Dostęp do atrakcyjnych benefitów, takich jak karta Multisport Plus/Classic czy platforma MultiKafeteria.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.