SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ TRANSAKCJI NA RYNKACH ZAGRANICZNYCH

ATLANTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Darłowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2191

Obowiązki:

Zapraszamy do Atlantic Holding, który prowadzi serwis zaopatrzenia rynku w produkty rybne w szerokiej gamie. Nasz serwis jest dedykowany dla wszystkich obszarów rynku, a duża część odbiorców skupia się na niemieckojęzycznym obszarze Europy. W związku z dynamicznym rozwojem szukamy wsparcia specjalisty w zakresie komunikacji i rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami.
Główne zadania:
Kontrola rozliczeń: wyciągi bankowe, awiza płatności, zakładanie przelewów.
Wystawianie dokumentów sprzedażowych, przesyłanie faktur, ewidencja dokumentów dostaw
Kontrola zleceń spedycyjnych, monitorowanie dostaw i przesyłek
Komunikacja z księgowością w Berlinie, kontrahentami na rynkach zagranicznych, obsługa korespondencji
Oferujemy: 6500-8000 brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Czego od Ciebie oczekujemy? Obowiązkowo: Dokładności, systematyczności, zaangażowania, samodzielności i dobrej organizacji pracy Biegłej obsługi komputera Znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie min. B2 Umiejętności priorytetyzacji zadań Otwartej głowy i gotowości do działania Mile widziane Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biura Znajomość ERP Comarch

Miejsce pracy: Kowalewice 35, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy