Specjalista ds. Sprzedaży Usług Medycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla klienta zlokalizowanego we Wrocławiu, poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży Usług Medycznych. Jeśli masz doświadczenie w handlu (najlepiej w branży medycznej), lubisz pracować w terenie i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania w tym obszarze, to zachęcamy do złożenia aplikacji!

Specjalista ds. Sprzedaży Usług MedycznychMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami biznesowymi.
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie oferowanych usług medycznych, takich jak medycyna pracy, pakiety medyczne i inne dodatkowe inicjatywy.
  • Przygotowywanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klientów oraz prowadzenie negocjacji, mających na celu zawieranie umów.
  • Koordynacja realizacji podpisanych umów.
  • Współpraca z zespołami administracyjnymi przychodni i szpitali, aby zapewnić sprawne świadczenie usług.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz analiza rynku w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych.
  • Prowadzenie działań biurowo-terenowych związanych z prezentacją oferty oraz podpisywaniem umów.
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta na każdym etapie współpracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej.
  • Zdolność do nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych.
  • Umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office i narzędzi do analizy rynku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość rynku usług medycznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.