SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-REMONTOWYCH

FILHARMONIA ŁÓDZKA IM. ARTURA RUBINSTEINA

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/3782

Obowiązki:

1.udział w planowaniu zadań remontowych, opracowywaniu założeń techniczno ekonomicznych, zakresów rzeczowo finansowych, uproszczonych programów rzeczowo - finansowych, zestawień kosztów dla zadań ujętych w planach itp.;
2.podejmowanie działań w celu pozyskania przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich koniecznych do realizacji zadań remontowych;
3.przygotowywanie danych do umów na prace remontowe, dostawy, usługi oraz na wszystkie czynności konserwacji instalacji obiektu;
4.przygotowywanie zleceń na roboty budowlane, usługi i dostawy w zakresie remontów, napraw, eksploatacji obiektu, instalacji i urządzeń;
5.sprawowanie nadzoru nad realizacją wykonywanych zadań, dostaw, usług itp.;
6.udział w komisjach odbiorowych wykonanych zleconych zadań remontowych, dostaw oraz usług;

Szczegółowa oferta pracy znajduje się na stronie internetowej https://bip.filharmonia.lodz.pl/menu-podmiotowe/ogloszenia-o-naborze/Ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-pracy-Specjalista-ds.-techniczno-remontowych/idn:49 CV proszę wysyłać na adres sekretariat@filharmonia.lodz.pl

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS Ofice
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • Szkolenie:Prawo zamówień publicznych

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: Narutowicza 20/22, 90-135 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: CV Szczegółowa oferta pracy znajduje się na stronie internetowej https://bip.filharmonia.lodz.pl/menu-podmiotowe/ogloszenia-o-naborze/Ogloszenie-o-naborze-na-wolne-stanowisko-pracy-Specjalista-ds.-techniczno-remontowych/idn:49CV proszę wysyłać na adres sekretariat@filharmonia.lodz.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy