Specjalista ds. zakupów inżynieryjnych

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188123

Twoja następna firmaDo firmy z branży farmaceutycznej zlokalizowanej w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów technicznych.
Twoje następne stanowisko
  • Zarządzanie i koordynowanie przypisanymi procesami zakupowymi.
  • Współpraca z kluczowymi działami w celu zapewnienia efektywności procesów.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami oraz doskonalenie współpracy z dostawcami.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz dążenie do minimalizacji całkowitych kosztów dla wybranych procesów.
  • Tworzenie zamówień, umów, aneksów oraz innej niezbędnej dokumentacji zakupowej.
  • Wspieranie Działu Zakupów Inżynieryjnych w przygotowaniach do postępowań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
    • Wykształcenia wyższego - technicznego, ekonomicznego
    • Doświadczenia w pracy w dziale zakupów o charakterze inżynieryjnym – mile widziane w farmacji.
    • Znajomości systemów ERP (SAP) i platform zakupowych mile widziana.
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i budowania relacji z otoczeniem.
    • Dbałości o etykę biznesową.
    • Skuteczności, samodzielności i odpowiedzialności w działaniu.

Co zyskujesz?
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
  • Możliwość szkoleń, rozwoju i zdobywania doświadczenia pod okiem ekspertów.
  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy i elastyczny czas pracy.
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka