Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188124

Twoja następna firma
Do firmy z branży farmaceutycznej zlokalizowanej w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zaopatrzenia i logistyki.
Twoje następne stanowisko
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.
  • Opracowywanie planów zakupów i dostaw materiałów na podstawie analizy planu zużycia materiałowego z planem produkcji.
  • Zarządzanie procesem zakupowym, w tym obsługa zamówień, rozliczanie zakupów oraz dokumentacja cenowa, a także obrót materiałowy.
  • Nadzorowanie terminowości dostaw.
  • Zarządzanie zapasami, bieżąca kontrola stanów magazynowych, podejmowanie działań w celu redukcji zapasów oraz optymalizacja stanów magazynowych.
  • Zarządzanie gospodarką opakowań zwrotnych.
  • Składanie i obsługa reklamacji ilościowych.
  • Zarządzanie umowami.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Organizowanie i nadzorowanie transportów oraz kontakt z agencjami celnymi.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w firmie farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień logistyki operacyjnej w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office, mile widziana znajomość systemu ERP)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Zaangażowanie, dynamizm i przedsiębiorczość w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Co zyskujesz?
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę w firmie z wieloletnią tradycją i różnorodnością produkcji.
  • Jasna ścieżka kariery.
  • Środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenie.
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.
  • Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy.
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka