SPECJALISTA DS. ZGODNOŚCI REGULACYJNEJ WYROBÓW MEDYCZNYCH

"BIOFAKTOR" SP. Z O.O.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1245

Obowiązki:

-sprawdzanie zgodności wyrobów z systemem zarządzania jakością przed zwolnieniem ich do obrotu,
-sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i deklaracji zgodności UE,
-zapewnienie przestrzegania obowiązków nadzoru po wprowadzeniu do obrotu,
-realizację obowiązków w zakresie zgłaszania zgodnie z art. 87-91 MDR lub 82-86 IVDR,
-w przypadku badań wyrobów wydanie oświadczenia zgodnie z załącznikiem XV, rozdział II, sekcja 4.1 MDR lub załącznikiem XIV sekcja 4.1 IVDR.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Prawo, Medycyna, Farmacja i pokrewne

Pozostałe wymagania:

  • -Dyplom, certyfikat lub inny dowód posiadania formalnych kwalifikacji uzyskanych w wyniku ukończenia studiów uniwersyteckich w dziedzinie prawa, medycyny, farmacji, inżynierii lub innej odpowiedniej dziedzinie naukowej lub równoważnych, z co najmniej jednym rokiem doświadczenia zawodowego w zakresie kwestii regulacyjnych lub systemów zarządzania jakością w dziedzinie wyrobów medycznych (lub wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro).-Alternatywnie, cztery lata doświadczenia zawodowego w zakresie kwestii regulacyjnych lub systemów zarządzania jakością w dziedzinie wyrobów medycznych (lub wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro).-Mile widziane spełnienie wymagań dla Osoby Wykwalifikowanej zgodnie z art. 48 Prawa Farmaceutycznego

Miejsce pracy: PODMIEJSKA 15c, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia