SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI

Atlantic

Darłowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0834

Obowiązki:

• Nadzór nad produkcją i kontrola przebiegu procesów technologicznych - Przeprowadzanie kontroli surowcowych, materiałowych, wyrobu gotowego, stanu sanitarnego zakładu oraz jego otoczenia, higieny produkcji oraz pracowników
• Prowadzenie dokumentacji jakościowej zgodnie z procedurami
• Nadzór nad wdrożonymi standardami IFS, GLOBAL GAP, MSC, ASC oraz wymaganiami klientów
• Weryfikacja i zatwierdzanie etykiet wyrobów gotowych
• Pobieranie i wysyłanie prób do badań laboratoryjnych
• Kontrola i odbiór czystości pomieszczeń i linii produkcyjnych
• Nadzór nad procesami reklamacyjnym

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : • Wykształcenie: minimum średnie. Mile widziane wyższe (technologia żywienia i żywności, biotechnologia, chemia) lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży spożywczej. • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji zadań• Umiejętności analityczne, komunikacyjne, asertywność,• dokładność i skrupulatność• Mile widziana znajomość języka angielskiego • Orientacja

Miejsce pracy: Kowalewice 35, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy