Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań SEO dla sklepów internetowych.
Działania będą odbywać się w krajach:
Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Litwa, Węgry.

Obowiązki:
- Praca nad strategią pozycjonowania dla sklepów całej grupy
- Kontakt z copywriterami (oraz kontrola ich pracy) w celu tworzenia tekstów niezbędnych podczas procesów pozycjonowania oraz optymalizacji
- Kontakt z tłumaczami przy tworzeniu tekstów pod SEO w pozostałych krajach.
- Optymalizacja tekstów w ramach pozycjonowanych serwisów (pod kątem wyszukiwarek)
- Raportowanie działań

Wymagania

- Znajomość zagadnień związanych z SEO
- Znajomość najpopularniejszych CMS (np. wordpress) w formie podstawowej, tj: postawienie oraz optymalizacja pod działania SEO.
- Rzetelność
- Dokładność

Prezentacja firmy

Inetmedia należy do ścisłego grona liderów firm branży pozycjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce