Specjalista / Specjalistka ds. administracji i obsługi klienta

Consulting Service Sp. z o.o.

Warszawa, 02-672, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która jest zainteresowana pracą w małym zespole bez korporacyjnych zasad. Oferujemy pracę elastyczną w wymiarze od 6 do 8 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku) w przedziale 8.00-17.00.
Mieścimy się tuż przy stacji metra Kabaty (18 minut metrem do Centrum).
Na tym stanowisku podstawowe obowiązki to:
- obsługa pism przychodzących
- wprowadzanie danych z pism do systemu
- kontakt telefoniczny lub mailowy w przypadku braków formalnych w pismach
- wysyłanie ofert handlowych
- wysyłanie przypomnień o wygasających usługach
Dodatkowe obowiązki (opcjonalnie, w zależności od zadeklarowanej liczby godzin):
- prowadzenie firmowego konta na Facebooku
- księgowanie wpłat od Klientów (w naszym wewnętrznym systemie).

Co możemy Tobie zaoferować?
• Niekorporacyjne warunki pracy i indywidualne podejście do Ciebie jako jednostki,
•  Pełne przeszkolenie z zakresu obowiązków na początku współpracy oraz opiekę starszej stażem osoby w pierwszych miesiącach pracy,
• Stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,
• Pracę w energicznym i nastawionym na rozwój małym zespole,
• Dogodną lokalizację biura (tuż przy stacji metra Kabaty),
• Pracę od poniedziałku do piątku, 6-8 h dziennie w oknie 8-17, godziny do uzgodnienia,
• Spotkania integracyjne, zniżki na firmowe produkty/usługi, brak dress code'u, darmowe szkolenia i kursy, paczki świąteczne i inne :)
• Dofinansowanie do nauki języka obcego.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Swobody w mowie i piśmie,
• Kreatywności i nastawienia na rozwój,
• Wykształcenia minimum średniego,
• Dobrej znajomości języka polskiego,
• Ogólnej znajomości pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość języka angielskiego,
• Znajomość programu Canva, ogólna znajomość prowadzenia konta na Facebooku
• Znajomość podstaw księgowości.

Prezentacja firmy

Consulting Service Sp. z o. o. jest polską firmą rodzinną z 20-letnim do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 384PLN - 6 850PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce