Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń i obsługi umów z NFZ

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie świadczeń medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia
  • Praca w Systemach Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) i Portalu Świadczeniodawcy
  • Przygotowywanie ofert konkursowych na świadczenia medyczne do NFZ
  • Analiza realizacji umowy z NFZ
  • Sporządzanie pism, raportów i zestawień na potrzeby Klientów firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze świadczeń NFZ i przygotowywaniu ofert konkursowych (min. 1 rok)
  • Znajomość aplikacji informatycznych wspomagających rozliczanie świadczeń
  • Dokładność i rzetelność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Duża samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Analityczne myślenie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze branży medycznej
  • Udział w budowaniu firmy i jej strategicznej pozycji na rynku
  • Praca w zgranym i zaangażowanym Zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Prezentacja firmy

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse