SPECJALISTA SYSTEMU WYKORZYSTANIA DOŚWIADCZEŃ

REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI OLSZTYN

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1312

Obowiązki:

Realizacja zadań w ramach Systemu Wykorzystania Doświadczeń jednostki wojskowej w zakresie:
- wspieranie dowódcy jednostki wojskowej w procesie doskonalenia zdolności operacyjnych, usprawniania działalności podległych struktur organizacyjnych oraz systemów funkcjonalnych Sił Zbrojnych RP,
- prowadzenie analiz, wypracowywanie rekomendacji działań naprawczych, weryfikacja wdrożonych rozwiązań, motywowanie do upowszechniania doświadczeń wynikających z bieżących zadań służbowych.
- współudział w tworzeniu dokumentacji wynikającej z zadań operacyjnych jednostki wojskowej.

Godziny pracy: 7:30 - 15:30

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe:- doświadczenie w pracy/służbie w strukturach MONMile widziane poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE lub gotowość do przeprowadzenia postępowania sprawdzającego.Wymagane zaświadczenie o niekaralności.Pracodawca nadaje pracowniczy przydział mobilizacyjny.

Miejsce pracy: Saperska 1, 10-073 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy