specjalista Wydziału Uposażeń i Płac w Oddziale Organizacyjno-Kadrowym

Akademia Sztuki Wojennej

00-910 Warszawa, mazowieckie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

·     naliczanie wynagrodzeń i pozostałych świadczeń pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawnej oraz cudzoziemców,

·     sporządzanie list płac i pozostałych należności,

·     weryfikacja prawidłowości naliczeń na listach,

·     realizacja potrąceń, m.in. zajęć komorniczych i administracyjnych, rat pożyczek KZP, rat pożyczek ZFŚS, składek PPK, składek ubezpieczenia grupowego itp.,

·     sporządzanie informacji o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11,

·     sporządzanie informacji o wysokości przychodu (dochodu) uzyskanego przez osoby fizyczne niemające w Polsce miejsca zamieszkania IFT-1/IFT-1R,

·     komunikacja z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, Urząd Skarbowy, PFRON, komornicy i inni,

·     udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz wyjaśnianie sposobu naliczeń ich wynagrodzeń,

·     sporządzanie analiz, zestawień i raportów z zakresu administracji płacowej.

Wymagania

·     wykształcenie wyższe z co najmniej 3 letnim stażem pracy lub średnie z co najmniej 8 letnim stażem pracy,

·     doświadczenie zawodowe - co najmniej trzyletnie na samodzielnym stanowisku związanym z płacami,

·     doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w instytucji zatrudniającej powyżej 500 osób,

·     praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,

·     praktyczna znajomość programów płacowych, w tym programu Płatnik,

·     umiejętność sporządzania deklaracji rozliczeniowych,

·     rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

·     praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel.

  Oferujemy:

1.     zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo na pełen etat lub umowę cywilnoprawną

2.     stabilne wynagrodzenie,

3.     pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30,

4.     możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

5.     członkostwo w KZP,

6.     świadczenia z ZFŚS.

Informacja dla kandydatów:

1.      Curriculum Vitae

2.      Oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: specjalisty WUiP OO-K  prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem).

3.      Akademia Sztuki Wojennej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydat do zatrudnienia może zostać poproszony o rozmowę rekrutacyjną, w trakcie której może zostać sprawdzona wiedza i umiejętności merytoryczne.

4.      Wymagane dokumenty należy przesłać na adres

Akademia Sztuki Wojennej, Oddział Organizacyjno-Kadrowy z dopiskiem „Rekrutacja-specjalista WUiP”
  al. gen. A. Chruściela 103,  00-910 Warszawa

Oferty proszę przesłać do dnia 06.10.2024 r.

5.      Dokumenty złożone w procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie do 7 dni od zakończenia rekrutacji. W przypadku nieodebrania dokumentacja jest niszczona.

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy