Opis stanowiska pracy

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Sulejówku OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY Informatyk - specjalista ds. teleinformatycznych w siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Idzikowskiego 7B, 05-070 Sulejówek
Wymagania:
1. Wymagania kwalifikacyjne: 1) niezbędne: a) obywatelstwo polskie b) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, c) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia; d) wykształcenie minimum średnie, 2) Wymagania dodatkowe: a) wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne mile widziane, b) bardzo dobra znajomość systemów Windows 7/10 Professional, c) znajomość zarządzania Windows Server w tym Microsoft Active Directory, mile widziane certyfikaty; d) znajomość konfiguracji przełączników / routerów / punktów dostępu e) bardzo dobra znajomość pakietu Office w tym Word / Power Point (tworzenie ulotek, folderów) f) znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych — mile widziane certyfikaty Zakres obowiązków: monitorowanie działania sieci wewnętrznej, zarządzanie stacjami roboczymi, nadzorowanie przeglądów konserwacyjnych, wsparcie bieżące użytkowników Oferujemy: 2. Warunki pracy na stanowisku 1) wymiar etatu: 1/4 etatu, 2) miejsce wykonywania pracy: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, ul. Idzikowskiego 7b, Sulejówek, 3) pomieszczenie przeznaczone dla stanowiska objętego naborem spełnia wymogi określone przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy; 4) praca przy komputerze,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV oraz oświadczenie o niekaralności
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy