Opis stanowiska pracy

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 poszukuje specjalisty ds. kadr. Praca na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr w szkole
Wymagania:
1. Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku lub specjalności administracja. 2. Doświadczenie w pracy na stanowisku: specjalista do ds. kadr w szkole 3. Znajomość regulacji prawnych z zakresu: ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2024 r. poz. 986), ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz.U. z 2024 r. poz. 737) Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie wymaganej dokumentacji pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami 2.Kontrola i terminowości wykonywania badań wstępnych, kontrolnych i okresowych przez wszystkich pracowników; 3.Wykonywanie sprawozdań GUS; 4.Przygotowywanie pod podpis dyrektora szkoły: a)umów o pracę oraz innych dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, b)zaświadczeń dla pracowników związanych z ich zatrudnieniem, c)świadectw pracy, d)pism i dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy, e)innych pism związanych z prowadzeniem spraw kadrowych; 5.Opracowywanie rocznych planów wypłat nagród jubileuszowych; 6.Przestrzeganie i przygotowywanie dokumentów dotyczących zmian dodatków funkcyjnych, dodatku motywacyjnego;7.Sporządzanie i przekazywanie miesięcznych i rocznych deklaracji niepełnosprawnych osób zatrudnionych w szkole oraz uczniów (PFRON); 8.Sporządzanie sprawozdań w ramach SIO
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV proszę przysyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia