Sprzątanie|Legnica

GRUPA DGP

Legnica, dolnośląskie

Job Posting
GRUPA DGP
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Firma DGP Clean Partner Sp. z.o.o zatrudni Panią/Pana do sprzątania klatek schodowych w Legnicy.

Warunki pracy:

  • Umowa zlecenie
  • Praca Poniedziałek - Piątek 7:00-15:00
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

Obowiązki:

  • Sprzątanie klatek schodowych

Oczekujemy:

  • dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków
  • dyspozycyjności
  • chęci do pracy

Zachęcamy do składania CV osoby orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo proponujemy pakiet socjalny tj.

  • Zwrot za leki
  • Turnusy rehabilitacyjne
  • Do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

KONTAKT 6-9-4-8-5-2-5-3-0

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
GRUPA DGP