Sprzedawca/doradca klienta

MS SERVICES Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

MS Services poszukuje pasjonatów sprzedaży!

Twoje nowe zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych.
  • Edukowanie klientów w zakresie naszych produktów.
  • Obsługa posprzedażowa
  • Prezentacja naszego portfolio i wsparcie w finalizacji sprzedaży.

Co oferujemy:

  • Pracę w projekcie realizowanym na rzecz lidera rynku, oferującego innowacyjne produkty.
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie - 30 zł brutto/h
  • (+ dodatki godzinowe od 4 do 12 PLN brutto uzależnione od liczby godzin świadczonych usług w miesiącu)
  • *W przypadku osoby ze statusem studenta do 26 r.ż. stawka brutto = stawka netto.
  • Premie miesięczne do 1050zł brutto
  • Szkolenia, mentorstwo i wsparcie przełożonego,
  • Praca w energicznym crew
  • Ekwiwalent na zakup stroju służbowego

Przyłącz się już teraz do zespołu!

Wymagania

Czy to dla Ciebie? Wyślij aplikację, jeśli:

  • Komunikatywność to Twoja cecha i lubisz obcować z ludźmi,
  • Chcesz poszerzać swoje doświadczenie w sprzedaży,
  • Jesteś gotowy/a pracować 110-130 h/msc

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją BTL zapewniającą swoim klientom kompleksowe wspa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
30PLN - 34PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie