Starszy Analityk Biznesowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego Klienta – renomowanej marki z branży FMCG, poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery kandydatów na stanowisko Starszego Analityka Biznesowego. Celem stanowiska jest ścisła współpraca z działem kontrolingu oraz wsparcie merytoryczne w zakresie finansowych aspektów prowadzenia biznesu dla działów sprzedaży i marketingu.

Starszy Analityk BiznesowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Udział w procesie planowania, budżetowania i prognozowania wyników finansowych,
  • Przeprowadzanie analizy cen podczas wprowadzania nowych produktów,
  • Monitorowanie i weryfikowanie planu wydatków komercyjnych przy zamknięciu danego okresu i planu finansowego,
  • Weryfikowanie prawidłowości finansowego procesu zamknięcia miesiąca w zakresie komercyjnym,
  • Przygotowywanie prognoz dotyczących podwyżek cenowych związanych z akcyzą oraz innymi zmiennymi rynkowymi,
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych na potrzeby biznesowe przy użyciu narzędzi : Excel, SAP, Power BI,
  • Udział w audytach (przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli, zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie finansowych aspektów prowadzenia biznesu),
  • Ścisła współpraca z działam sprzedaży i marketingu, weryfikacja założeń biznesowych, budowanie świadomości finansowej poprzez wskazywanie szans i zagrożeń dla biznesu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (kwalifikacje ACCA lub CIMA będą dodatkowym atutem),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w obszarze kontrolingu komercyjnego w branży FMCG,
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Mile widziana znajomość narzędzi IT – SAP, Power BI,
  • Duża samodzielność w działaniu i nastawienie na proaktywne działanie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • Wysokorozwinięte kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia z zakresu finansów i kontrolingu,
  • Kursy językowe,
  • Bony na święta,
  • Sprzęt firmowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.