starszy informatyk w Zespole Wsparcia Teleinformatycznego

Akademia Sztuki Wojennej

00-910 Warszawa, mazowieckie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

1.     Administracja systemami  (Windows, AD, VMware).

2.     Administrowanie pakietem M365.

3.     Analiza ryzyk związanych z cyberbezpieczeństwem w zarządzanych systemach.

4.     Konfigurowanie i instalacja oprogramowania komputerowego i sieciowego.

5.     Projektowanie rozwiązań IT.

6.     Bieżące wsparcie techniczne pracowników lokalnie oraz zdalnie.

Wymagania

1.     Wykształcenie wyższe informatyczne.

2.     Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w IT.

3.     Doświadczenie w zarządzaniu systemami operacyjnymi Windows oraz mile widziane Linux.

4.     Doświadczenie w konfiguracji Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, SMTP.

5.     Doświadczenie w pracy z systemami wirtualizacji, szczególnie VMware.

6.     Znajomość zagadnień sieciowych.

7.     Mile widziana umiejętność zarzadzania bazami danych.

8.     Odpowiedzialność, dokładność i sumienność.

9.     Komunikatywność.

10. Umiejętność pracy w zespole.

Informacja dla kandydatów:

  1. Curriculum Vitae
  2. Podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku (skierowane do Rektora Akademii Sztuki Wojennej).
  3. Oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: starszego informatyka prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem).
  4. Akademia Sztuki Wojennej zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydat do zatrudnienia może zostać poproszony o rozmowę rekrutacyjną, w trakcie której może zostać sprawdzona wiedza i umiejętności merytoryczne.
  5. Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:

Akademia Sztuki Wojennej, Zespół Wsparcia Teleinformatycznego z dopiskiem „Rekrutacja”
 al. gen. A. Chruściela 103,  00-910 Warszawa

Oferty proszę przesłać do dnia 11.07.2024 r. w temacie maila wpisując REKRUTACJA – starszy informatyk w Zespole Wsparcia Teleinformatycznego.

Dokumenty złożone w procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie do 7 dni od zakończenia rekrutacji. W przypadku ich nieodebrania są one niszczone.

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę, po zatrudnieniu na czas określony możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems