Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0832

Obowiązki:

szkolenie słuchaczy w zakresie kategorii C, C+E, znajomość budowy i zasad eksploatacji przydzielonego pojazdu oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy w tym zakresie, wykonywanie obsługiwania przydzielonego sprzętu oraz jego wyposażenia, wypełnianie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i eksploatacyjnej dotyczącej stanowiska starszego instruktora,
- umiejętność pracy w zespole, utrzymywanie i pogłębianie aktualnej wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego oraz innych aktów prawnych związanych z szkoleniem, egzaminowaniem oraz uzyskiwaniem uprawnień,
praca fizyczna w warunkach stacjonarnych i polowych, kontakt z substancjami niebezpiecznymi i szkodliwymi,

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie 3 lata doświadczenia zawodowego. Wykształcenie wyższe 1 rok doświadczenia zawodowego, udokumentowana praca w zakresie kierowania pojazdami, praca jako instruktor nauki jazdy, posiadanie aktualnego szkolenia warsztaty doskonalenia zawodowego, preferowane posiadanie szerszych uprawnień instruktorskich, prawo jazdy kategorii B,C, C+E, uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, C, C+E. Pracodawca skontaktuje się z kandydatami, którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji (przegląd CV).Znajomość (test wiedzy):a. Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.b. Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.Umowa o pracę na okres próbny, wynagrodzenie brutto 4830 zł+5% premii.

Miejsce pracy: Dworcowa 6A, 86-134 Grupa, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy