Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0629

Obowiązki:

-prowadzenie i aktualizacja wykazu osób zatrudnionych lub pełniących służbę w batalionie albo wykonujących czynności zlecone, które posiadają uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych oraz osób, którym odmówiono wydania poświadczenia bezpieczeństwa lub je cofnięto;
-prowadzenie rejestru wydanych zaświadczeń stwierdzających odbycie szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych;
-prowadzenie rejestru wydanych upoważnień do dostępu do informacji niejawnych;
-prowadzenie dokumentacji żołnierzy zawodowych, i pracowników, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi;
-udział w zarządzaniu ryzykiem bezpieczeństwa informacji niejawnych w batalionie, a w szczególności w szacowaniu ryzyka;
-przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych, wewnętrznych instrukcji, zasad i unormowań;
-informowanie Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych o naruszeniu przepisów o ochronie informacji niejawnych;
-znajomość obowiązujących aktów prawnych, rozkazów, wytycznych dotyczących pracy na zajmowanym stanowisku;
-Współdziałanie z kancelarią tajną, zastępowanie operatora jawnej poczty elektronicznej kancelarii elektronicznej zgodnie z dokumentacją bezpieczeństwa systemu teleinformatycznego, obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów w SI ARCUS w zakresie jawnej korespondencji wchodzącej do 1.bsap.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomośc pakietu MS Office

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • -Poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli TAJNE (w przypadku braku poświadczenia proszę złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego do klauzuli TAJNE o którym mowa w ustawie o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. z 2024 r. poz. 632),-Znajomość aktów prawnych o ochronie informacji niejawnych; -Sprawne posługiwanie się komputerem i pakietem Office. -Posiadanie kompetencji miękkich: organizacja pracy i zarządzanie własnym czasem, komunikacja, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie:-Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu specjalistycznym dla pełnomocników ds. ochrony informacji niejawnych. -Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu specjalistycznym dla personelu kancelarii tajnych. -Zaświadczenie stwierdzające odbycie szkolenia z ochrony informacji niejawnych. -Poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE lub zgoda na przeprowadzenie poszerzonego postępowania sprawdzającego.

Miejsce pracy: Wybickiego 2, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV (dokumenty mają być przekazywane pocztą na adres: Kancelaria 14 Suwalskiego Pułku Przeciwpancernego, ul. Wojska Polskiego 21, 16-400 Suwałki z dopiskiem z przeznaczeniem na 1.batalion saperów Augustów)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy