Starszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta IQOS

MS SERVICES Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Starszy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta IQOS

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klienta w salonie sprzedaży (sprzedaż, wypożyczenie, wymiana),
  • Budowanie dobrego wizerunku marki, przez zachowanie najwyższych standardów jakości i obsługi Klienta,
  • Prezentacja innowacyjnego produktu premium i jego cech pełnoletniemu palącemu Konsumentowi,
  • Dzielenie się wiedzą na temat bezdymnych produktów tytoniowych wśród pełnoletnich osób palących,
  • Dbanie o dostępność i prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży,
  • Wsparcie posprzedażowe dla użytkowników IQOS.

Wymagania:

Zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie? Wyślij do nas swoją aplikację, jeśli:

  • Jesteś komunikatywny/a, lubisz pracę z ludźmi,
  • Chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoje doświadczenie w sprzedaży,
  • Jesteś dyspozycyjny/a na pełen etat (system zmianowy),
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w projekcie realizowanym na rzecz dla lidera rynku oferującego innowacyjne produkty
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznej
  • Gwarantowaną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją BTL zapewniającą swoim klientom kompleksowe wspa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie