Stolarz Wewnętrzny / Montaże / Pokoje jednoosobowe / Bez języka obcego

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, 73210 Landry, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montaż stolarki wykończeniowej wewnętrznej (boazeria: sufity i ściany, parkiety, drzwi, listwy przypodłogowe)
  • docinanie elementów drewnianych na wymiar
  • obsługa elektronarzędzi
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • francuską umowę o pracę tymczasową (przy pozytywnej współpracy zatrudnienie długoterminowe)
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
  • auto służbowe na dojazd do pracy
  • szacowane wynagrodzenie (z wliczonymi wszystkimi dodatkami):
    180 godzin -> 2388,50€ netto
  • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€)
  • dodatek żywieniowy 10,10€ netto / dzień pracy
  • zwrot za odzież roboczą do 80€
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • na miejscu praca w polskojęzycznym zespole

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku stolarza – montażysty
  • zorientowanie na estetykę wykonania
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • nie wymagamy znajomości języka obcego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie