Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0271

Obowiązki:

Wszelkie działania, zmierzające do przeciwdziałania zagrożenia bezpieczeństwa jednostki organizacyjnej, osadzonych lub konwojowania, przede wszystkim poprzez użycie lub wykorzystanie broni palnej czy środków przymusu bezpośredniego. Ponadto: ochranianie i obserwowanie zachowania osadzonego lub interesantów w czasie ich przemieszczania się po terenie jednostki, dozorowanie osadzonych przebywających poza celą mieszkalną, kontrola osobista oraz cel i pomieszczeń, stosowanie zabezpieczeń techniczno- ochronnych, użycie psów służbowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • dwie zmiany: 07:00-19:00; 19:00-07:00mile widziane uprawnienia instruktora sportów walki lub strzelectwa sportowego. Podstawą do rozpoczęcia pracy jest pozytywne przejście postępowania kwalifikacyjnego zgodnie z art. 38 39g ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r., poz. 1683 ze zm.),oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (Dz. U. z 2022 r. poz. 1269)Miejsce pracy: ARESZT ŚLEDCZY W SZCZECINIE ul. Kaszubska 28, SzczecinODDZIAŁ ZEWNĘTRZNY W STARGARDZIE, ul. Aleja Żołnierza 42, Stargard

Miejsce pracy: Kaszubska 28, 70-226 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Mianowanie

Wymagane dokumenty: https://www.sw.gov.pl/praca-oferta/areszt-sledczy-w-szczecinie-straznik-dzialu-ochrony-aresztu-sledczego-w-szczecinie-oz-w-stargardzie-arg

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
53
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy