Opis stanowiska pracy

Rewalidacja z dzieckiem słabosłyszącym na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności. Istnieje możliwość przyjazdu jednorazowego na 1 godzinę w tygodniu. Praca w oddziale zamiejscowym w Lipnicy Dolnej między 8.00 a 13.00.
Wymagania:
Kwalifikacje odpowiednio do niepełnosprawności dziecka do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem słabosłyszącym (surdopedagogika i pedagogika przedszkolna) Zakres obowiązków: zajęcia rewalidacyjne z dzieckiem słabosłyszącym Oferujemy: Pracę w miłej przedszkolnej atmosferze. Istnieje możliwość przyznania przez dyrektora dodatkowej godziny pracy z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub zajęć rozwijających kompetencje społeczno-emocjonalne.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV lub podanie o pracę Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): skan dyplomu potwierdzającego kwalifikacje z edukacji przedszkolnej oraz skan dyplomu/świadectwa ukończenia studiów podyplomowych lub kursu kwalifikacyjnego z surdopedagogiki
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia