Opis stanowiska pracy

Szef Kuchni

Miejsce pracy : Środa Śląska

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z terminowymi wypłatami
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godz. 6-14 ,  wolne weekendy
  • Benefity – karta sportowa oraz prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, profesjonalne szkolenia
  • Praca w zgranym zespole, w którym każdy jest szanowany, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało

  • Praca na samodzielnym stanowisku, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktu
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta
  • Składanie zamówień, kontrola magazynów oraz kosztów spożywczych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu
  • Kontrola punktów HACCAP

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej
  • Umiejętność kontroli kosztów oraz prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za jakość, świeżość, efektywności oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań
  • Kontrola pracy podległego zespołu, szkolenie niższych stopniem pracowników,
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Kreatywność i otwartość na zmiany

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
od 1 miesiąca do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy