Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0707

Obowiązki:

1. Rejestracja pacjentów i przyjmowanie materiału do badań laboratoryjnych;
2. Wykonywanie badań analitycznych płynow ustrojwych, wydzielin, wydalin dla celów profilaktycznych, diagnostycznych leczniczych oraz czynności przygotowawczych związanych z badaniami, a w razie wątpliwości co do otrzymanych wyników znacznie odbiegających od norm należy się porozumieć w toku badań z kierownikiem laboratorium;
3. Bieżąca samokontrola wiarygodności badań wykonywanych;
4. Natychmiastowe przekazywanie wyników pilnych badań;
5. Prowadzenie dokumentacji medycznej niezbędnej w laboratorium;
6. Przestrzeganie wszystkich procedur postępowania obowiązujących na stanowisku pracy;
7. Dbałość o stanowisko pracy i sprzęt, utrzymanie ich w czystości, należytym porządku;
8. Dezynfekcja stanowiska i sprzętu po kończeniu pracy;
9. Natychmiastowe powiadomienie kierownika o uszkodzeniu lub zniszczeniu przyrządów lub braku materiałów zużywalnych;
10. Wydawanie wyników badań;
11. Wypisywanie rachunków za badania płatne;
12. Koordynowanie pracownią analityki ogólnej poprzez : a) wykonywanie badań laboratoryjnych
b) pobieranie materiałów do badań

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie medyczne ( tytuł technika analityki medycznej );Doświadczene zawodowe mile widziane;Aktualne uprawnienia do wykonywania badań serologicznych;

Miejsce pracy: PIASTÓW 3, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych