Technik ds. jakości

GE Energy Connections

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

•Kontrola wyrobów i procesu produkcyjnego
•Wykonywanie pomiarów i testów
•Zbieranie danych i ich analiza w celu proponowania rozwiązań problemów jakościowych
•Prowadzenie projektów projakościowych
•Szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości
•Opracowywanie , doskonalenie dokumentacji jakościowej zgodnie z ISO 9001

Wymagania

•Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne lub pokrewne)
•Umiejętność czytania rysunku technicznego
•Komunikatywność, zdolności analityczne
•Dobra organizacja pracy i skuteczność działania,
•Umiejętność pracy w zespole,
•Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

•Znajomość narzędzi służących do analiz jakościowych
•Doświadczenie w roli kontrolera jakości w firmie produkcyjnej
•Znajomość ISO 9001

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji