FallWork Sp. z o.o.
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Technik elektryk

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dla naszego Klienta producenta opakowań z tworzyw sztucznych, szukamy pracownia na stanowisko Technik Elektryk.

 Zakres obowiązków:

  • Nadzór techniczny nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii
  • Wykonywanie bieżących i okresowych napraw maszyn i urządzeń
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie ewidencji napraw i części wykorzystanych do napraw
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części niezbędne do realizacji napraw i przeglądów

 Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na Święta, kartę Multisport, karty przedpłacone dla dzieci na Święta, nagrody jubileuszowe, spotkania firmowe, kawa/herbata

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych (pneumatycznych/hydraulicznych)
  • Znajomość podstawowych układów regulacji w automatyce
  • Podstawowa znajomość sterowania opartego na PLC
  • Podstawowa znajomość mechaniki i pneumatyki
  • Uprawnienia G1 E do 1kV
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie automatyki

Oferta z zatrudnieniem bezpośrednio u Klienta

Nr Cert. AP nr 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.