Technik Procesu

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

  • optymalizacja procesów na liniach produkcyjnych ze szczególnym naciskiem na poprawę wydajności oraz ciągłe usprawnianie procesu
  • ustawianie oraz kontrolowanie parametrów maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • regularne monitorowanie zmiennych w procesach
  • nadzór oraz aktualizacja dokumentacji procesowej z uwzględnieniem zmian rysunkowych
  • wspomaganie odcinków produkcyjnych w codziennej pracy
  • szkolenie pracowników produkcyjnych z dokumentacji i zmian w produkcie/ procesie
  • udział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów oraz technologii
  • prowadzenie testów produkcyjnych
  • zgłaszanie awarii

Wymagania

  • dostępność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych
  • umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu Office
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • znajomość rysunku technicznego - czytanie oraz tworzenie
  • znajomość metod i technik kontroli wymiarowej
  • rozumienie podejścia systemowego i procesowego
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier), preferowane kierunki studiów: ceramika, materiałoznawstwo, metalurgia, zarządzanie jakością
  • roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Prezentacja firmy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawini... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
premia frekwencyjna; godziny nadliczbowe i weekendy - extra płatne 100%; premia zależna od wyników zespołu; dodatek za pracę w nocy - 20% płatne od Twojego wynagrodzenia zasadniczego
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy