Technik projektu - utrzymanie ruchu, automatyka 4100€ - 5200€

LINK2WORK Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla jednego z największych graczy w przemyśle motoryzacyjnym fabryki samochodów składającej się z zakładu spawalniczego, lakierni, zakładu montażu końcowego, który obecnie zatrudnia 6 500 pracowników poszukujemy kandydatów na stanowisko:
                           Technik projektu - utrzymanie ruchu, automatyka 4100€  - 5200€

  •                                             Miejsce pracy: Belgia, Gent
  •                                  Zakwaterowanie: zorganizowane

OPIS STANOWISKA:

Przez pierwszy rok praca jako Technik Projektu:

  • realizowanie zadań technicznych w środowisku projektowym, w tym wdrażanie nowych instalacji oraz modernizację istniejących instalacji w celu tworzenia i dostosowania procesów produkcyjnych
  • współpraca z inżynierami i innymi członkami zespołu w celu pomyślnego zakończenia projektów w określonych ramach czasowych i standardach jakościowych
  • udział w spotkaniach związanych z projektem
  • doradzanie i koordynowanie współpracy z zewnętrznymi partnerami zaangażowanymi w projekt
  • godziny pracy: 7:15-15:45

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - dyplom z technologii energetycznych, elektromechaniki
    lub 7 lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych lub kontrolnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
  • zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, robotyką (Simens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5)
  • duże zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i maszynach sterowanych PLC
  • certyfikaty zgodne z BA4 BA5 (mile widziane)
  • inicjatywa i chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy
  • zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi
  • chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie)
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód - mile widziane

Prezentacja firmy

Link2work Sp. z o.o. to renomowana agencja rekrutacyjna, specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive